
Nekateri ne morejo sprejeti drugačnih od sebe, kot tudi ne dejstva, da ti drugačni niso taki, za…
Nekateri ne morejo sprejeti drugačnih od sebe, kot tudi ne dejstva, da ti drugačni niso taki, za kakršne jih imajo drugi. Kdo sem torej jaz – nekdo, ki je samo malce bolj nor, nekdo, ki si upa več, ali le nekdo, ki je nad vsemi pravili igre v dolini in se ima za izbranca? Čas bo pokazal, mar ne? Čeprav si v družbi podobnih duš, globoko v sebi veš, da si sam, zelo sam. (Tomaž Humar)



