
Rutina
je nekaj kar obožujem. Sliši se čudno, smo lastniki avtodoma jaz pa imam rad rutino. Na prvi pogled res čudno, ampak kakor koli da je se me rutina drži, ko sem doma in ko smo kje na poti.In kaj to za mene pomeni. No navijanje ure, da grem tečt že dolgo ne več, razen seveda na dan dnevne službe
