
Dve knjigi na mah
sem prebral. Se pozna, da sta bili veliko krajši in pa seveda za spremembo v slovenščini. Prva ima naslov Pandemija in spada v tako imenovan žanr post-apokaliptičen triler, no vsaj tako se mu je reklo leta 2011, ko je izšla. danes temu lahko rečemo kruta realnost. Torej v Rusiji začne raz
