
Svečinska pot - štiriinštiridesetič ( 09.03.2025 )
Že celi teden je bilo lepo sončno vreme. Temperature so bile okoli 20 stopinj celzija. Zato sem se v nedeljo zgodaj zjutraj podal na Svečinsko pot. Zdaj se pozna, da se okoli 06:00 ure že dani, tako lahko prej krenem na pot. Oblekel sem si športne kratke hlače, majico z dolgimi rokavi ter anorak bre






