
Nadiža
s podaljšanjem do breginja … kratkim obiskom pri prijateljih … ter povratkom po lepo prevoznih kolovozih od logja do napoleonovega mostu sicer pot ni niti za peš … kot sem dobil opozorilo … a se je kljub temu dalo … seveda v glavnem ob kolesu … spustiti po potki

