
NA GRINTOVEC - NAVIJAT ČISTO JEBO SAMA SEBI :), 1.8.2020
Sej že vsi veste, de je bla zadnja nedelja v juliju rezervirana za Grinto, njede? Kakšnih 15 let sem hodila navijat na Kokrško za vse profite, k so imeli j... tekmovat gwor. Ma, letos tekme ni bilo in .... ja pejva pej midva sama gwor, če so že obljubili super lejpo vrjeme.Prideva v Kamniško Bistric
