
Prvič letos v Ozebniku
200km do Planice Zadnje čase glave nimam ravno na mestu in današnje jutro je bilo eno tistih zmedenih. Zjutraj sem peljal sestro na Dolgi most, potem pa nazaj proti Gorenjski, spotoma sem se še ustavil doma, saj sem pozabil denarnico ... in se odpeljal via Planica. Na Jesenicah kliče mama - "a maš t

