
Radenci 42,2 km in Dexcom G4
Pred petimi leti (kako Äas hitro beĹži :) ) sem v Radencih prviÄ pretekl maraton in za obletnico sem Ĺželel ponoviti vajo. Vreme je bilo idealno, ker je bilo oblaÄno (kot pred petimi leti) in je bil vsaj tek po tistih ravnicah malo manj naporen, kot pa Äe je sonce. VÄerajĹĄni maraton

